Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat işi, ambalajlamadan taşınmaya ve sonrasında yerleştirmeye kadar profesyonellik gerektiren bir iştir. Taşıyacak olan firmanın bu konuda tecrübeli olması her açıdan taşıma işlemini olumlu etkileyecektir. Nakliye firması, öncesinde evden eve nakliyat işi yapmış ve bu konuda başarılı bir ekip oluşturmayı başarabilmişse bu durum taşıma sırasında avantaj sa

image

ğlayacaktır. Sağlayacağı avantajlar arasında; eşyaların zarar görmemesi, profesyonel ambalajlama, hızlı ve planlı taşıma, başarılı montaj ve de-montaj işlemleri ve benzeri işlemler yer almaktadır. Evden eve nakliyat işleminde firmanın her aşamada uzmanlıkla hareket etmesi gerektiği için aşamalar taşıma işlemi öncesinde planlanır.

  1. AŞAMA: Evin ve Eşyaların Tespiti
İlk olarak taşıyıcı firma taşınacak evin eşyalarını taşıma işlemi öncesinde görmelidir. Bunu bir eksper ya da firmanın görevlendirmiş olduğu başka bir uzman yapabilir. Bu işlem taşıma işlemi sırasında kullanılması gereken ekipmanların sağlanması için önemlidir. Sadece eşyaların değil, evin bulunduğu binanın hatta caddenin incelenmesi (asansör kullanımı için) önem taşımaktadır. Bunun yanında taşınılacak olan ev de öncesinde ziyaret edilmelidir. Çünkü aynı kurulum işlemleri (asansör vs.) taşınılacak ev için de geçerlidir. Uygun alanın bulunup, bulunmadığı ve evin bulunduğu konumun asansör kullanımına müsait olup, olmadığı tespit edilmelidir. evden eve nakliyat Eşyaların ve evin incelenmesinin ardından taşıma işlemi için uygun gün ve saat belirlenerek, anlaşma yapılır.
  1. AŞAMA: Eşyaların Paketlenmesi
Bu aşamada nakliye firmasının yetkilileri belirlenen zamanda eve giderek, taşıma işlemi için temel hazırlıklara başlamaktadır. Öncesinde eşyaların tespiti yapıldığı için personellerin bir kısmı ihtiyaca uygun olarak getirilmiş olan ambalajlar ile evin eşyalarının de-montajını yaparak, tek tek paketler. Diğer personeller ise aracı asansörü bina ile düzgün bir açıya getirebilecekleri konumu ayarlarlar. Ardından asansörü kurarak, eşyaların aktarılmasını beklemeye başlarlar. Paketleme işleminin tamamlanması ile birlikte evde görevli olan personeller, evin geniş camından ya da balkondan, eşyaları asansöre yüklemeye başlarlar. Yüklenen eşyalar hiçbir şekilde yere değmeden direk, taşıma aracına yerleştirilir. Nakliye firmasının izlemiş olduğu bu yol sayesinde hem eşyalar yıpranmaz hem de taşıma işlemi planlanan zamanda ya da öncesinde hızla tamamlanır.
  1. AŞAMA: Eşyaların Taşınması
Eşyaların tamamının araca yüklenme işlemi tamamlandıktan sonra araç taşınılacak eve doğru yola koyulur. Eve gelindiğinde öncelikle asansör kurulumu yapılır. Sonrasında personel ekibinin bir kısmı araçtan eşyaları asansöre yüklerken, diğer kısmı da asansörle gelen eşyaları eve alır. Tüm eşyaların gelmesiyle birlikte paketler açılarak, gerekli olan eşyaların montajı yapılır. (Bu işlem eşya çokluğuna göre taşıma işlemi devam ederken de yapılabilmektedir.) Kurulumu tamamlanan eşyalar ve diğer parçalar istenilen odalara yerleştirilir. Araçtaki tüm eşyalar zararsız şekilde eve yerleştirilip, montajı tamamlandıktan sonra nakliye firmasının da görevi tamamlanmış olur. Evden eve nakliyat konusunda son derece uzman personel çalıştıran Beylikdüzü Nakliyat, ambalajlı,sigortalı ve asansörlü taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.

Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat , ev eşyalarının bulunduğu adresten alınarak gidilen adrese taşıma işinin genel adıdır. Web sitemizin bu sayfasında bu konu ile siz değerli müşterilerimizin aklınızdaki bütün sorulara cevap vermek için elimizden geleni yapacağımızı bilmenizi isteriz. Ev taşıma işi taşınacak vatandaşlarımız için çok problemli ve yorucu bir iştir. Yeni ev satın alma veya kiralama, boya - badana, tadilat,emlakçı, elektrik,su vb abonelikler bu işin zorluklarından bazılarıdır. Evden eve nakliyat hizmetimiz sayesinde taşınma stresinden kurtulabilirsiniz. Taşınacak ev eşyalarınız kaliteli ambalaj malzemeleriyle ambalajlanarak gideceği adrese hasarsız taşınmaktadır.