Beylikdüzü Nakliye

(0)
admin
Tarafından gönderildiadmin Yayınlanan
Yayınlanan 22 Mar, 2022

Profesyonel nakliye firmalarının pek çoğu benzer sistemler ile hizmet vermektedir. Ancak sistemdeki benzerlik hizmetteki kaliteyi aynı yapmamaktadır. Aynı şekilde çalışılıyor olsa dahi aynı hizmet sunulmamaktadır. Beylikdüzü nakliye olarak tecrübeli kadro ve ekipmanlarımızlauzun zamandır nakliye hizmetini kaliteyle sunmaktayız.

Peki, Beylikdüzü nakliye firmasının kalite standartları nedir?

Kalite ancak bütünüyle ele alındığında doğru olarak kullanılır. Taşımacılık hizmetinde de her aşamada titizlik sağlandığında tam bir kaliteden bahsetmek mümkün olacaktır. Bu sebeple firmanın paketleme, montaj ve de-montaj, taşıma, yerleştirme gibi her adımda sistemli şekilde çalışması gerekmektedir. Beylikdüzü nakliye de bu çalışma sisteminin bilinciyle kalite standartlarını oluşturmaktadır.

Yer Tespiti

Firma uzmanları taşıma işlemi öncesinde hem taşınacak olan eşyaları hem de taşınılacak olan yeri incelemektedir. Buradaki amaç kullanılması gereken ekipmanların sayı ve türünü belirlemektir. Bu sayede doğru ambalaj ve aletlerle taşıma işleminin yapılacağı gün yaşanabilecek sorunlar önlenir.

Paketleme

Önceden incelemesi yapılmış olan eşyalar, uygun ambalajlarla zarar görmeyecek şekilde paketlenir. Hem taşınırken hem de çevre koşullarına bağlı olarak (rutubet, yağmur vs.) oluşabilecek riskler ortadan kaldırılmış olur.

Bunun yanında paketleme işlemi yapılırken montaj gerektiren eşyalar bulunabileceği için firma yetkilileri teknik bilgi açısından donanımlı olacak şekilde eğitilir. Bu sayede eşyalara zarar gelmeden montaj ve de-montaj işlemleri yapılır.

Taşınma

Taşınma işleminde firmanın teknolojiden yararlanması önemlidir. Örneğin, asansör kullanımı ile eşyaların zarara uğraması önlenerek, taşıma işlemi hızlandırılabilir. Bunun yanında eşyaların taşınacağı aracın da kaliteli olması gerekir. Dış etkenlerden zarar görebilecek bir kasada taşınan eşyalar ekstra risk altında olacağı için taşıma işlemi güvenli olmaz. Bu sebeple seçilen aracın daima firmanın kendi aracı olması kontrollerinin yapılıp, uygunluğunun sağlanması açısından etkilidir.

Yerleştirme

Paketleme sırasında yapılan tüm işlemlerin tersi gerçekleştirilir. Öncesinde paketlenmiş olan eşyalar, taşınılacak olan yere asansör ile çıkarıldıktan sonra eski haline getirilir. Ambalajlar açılarak, gerekli eşyaların montajı yapılır. Ardından istenilen yere yerleştirilir.

Bu işlemlerin sırasıyla tamamlanmasıyla birlikte taşınma işlemi kaliteli ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmiş olur.

 

Bir önceki yazımız olan Parça Eşya Taşımacılığı başlıklı makalemizde bekar eşyası taşıma, öğrenci eşyası taşıma ve parsiyel nakliye hakkında bilgiler verilmektedir.

    Ayrılmadan önce bize yorum bırak