Büyükşehir Mahallesi Belediye Caddesi Plaza İş Merkezi, No: 18/B Kat: 6 Daire: 101 34520 Beylikdüzü/İstanbul
info@beylikduzunakliyat.com.tr
07:00 - 23:00

Araçlar

Araçlar

Geniş ve dar hacimli araç filomuz ile Beylikdüzü’nden tüm Türkiye’ye taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Beylikdüzü nakliyat olarak zengin araç filomuzda yüksek, asansörlü, alçak, açık, kapalı, soğuk hava depolu, geniş ve uzun olarak onlarca aracımız yer almaktadır. Ağır taşımacılık ve hafif taşımacılık için özel araçlarımızla yurtiçi her yere taşıma işlemi yaptırabilirsiniz. Son model araçlarımızın kaldırabileceği kapasite olarak 15 tona kadar çıkarken hijyene de ayrıca önem vermekteyiz. Araçlarımızda eşyalarınızın taşınmasından yüklemesine kadar hijyenik prosedürden geçmektedir.

Taşımacılık işlemlerine göre farklı kamyon tipleri ile taşımacılık hizmeti verilmektedir. Tüm araçlar servis bakımından geçtiği gibi parça eşya taşımacılık hizmetinden depo taşımacılık, gümrük taşımacılık, evden eve taşımacılık ve daha birçok farklı taşımacılık sektöründe en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktayız. Beylikdüzü nakliyat olarak işimizi özenle yaptığımız gibi taşımacılık işlemine göre de araç tipini ayarlıyor ve uzmanlarımız ile hizmetlerinizi karşılıyoruz. Elimizde bulunan araç tiplerine göre;

  • Tır
  • Kamyonet
  • Servis araçları
  • Pick – up
  • Kamyon
  • Mega
  • Minivan
  • Çift katlı
  • Frigofrig
  • Rulo taşıyıcı

Şeklinde geniş ve zengin araç filomuz taşımacılık konusunda sizlere kaliteli hizmet sunmaktayız.

En modern güvenlik sistemleri sayesinde tüm araçlarımız güvenlik altında olduğu gibi taşıma sırasında dahi GPS ile takip edilebilmekte ve taşıma esnasında müşteriler araçlarını takip edebilmektedir. Bireysel ve kurumsal taşımacılık konusunda her alanda rahatça kullanabileceğimiz araçlarımız bulunmaktadır. Son derece eğitimli ve uzman ekiplerimiz eşya taşıma hassasiyetini her türlü hava koşullarında büyük titizlikle nakliye hizmetini vermektedir.

Garantili ve sözleşmeli olan Beylikdüzü nakliyat hizmeti sayesinde eşyalarınız taşınma sırasında sigortalı olarak istediğiniz noktaya aktarılır. Eşyalarınız sigorta kapsamında olduğundan dolayı hiçbir endişe olmadan GPS ile dahi aracınızı takip edebilirsiniz.

Beylikdüzü evde eve taşımacılık hizmeti geniş araç filosu ile müşteri memnuniyetine önem vererek hizmet sunmaktadır. Türkiye’nin tüm noktasına evden eve taşımacılık hizmeti verirken, sözleşme yapılarak hem eşyaların güvencesi hem de taşımacılık hizmetin güvencesi alınır. Bu sayede sigortalatarak daha garantili ve güvenli taşımacılık hizmeti alınmış olur. Türkiye’de bu tür hizmeti sadece nadir firmalar uygularken, Beylikdüzü nakliyat olarak hem size hem de eşyalarınıza değer verdiğimizi de göstermiş oluyoruz.