No Record found.

BEYLİKDÜZÜ NAKLİYAT

image
PAKETLEME HİZMETİ

Paketleme hizmetlerimiz en kaliteli ambalaj malzemeleri ile hijyenik şekilde yapılmaktadır. Ev eşyalarınız havalı naylon, oluklu karton, kraft kağıt, streç naylon, ip, bant ve kolilerle ambalaj yapılarak taşınacak hale getirilmektedir.

image
HIZLI VE ZAMANINDA TESLİMAT

Beylikdüzü Nakliyat şirketi son model kapalı kasa kamyon ve çelik kasalı araç filosuyla hızlı ve zamanında taşımacılık hizmeti vermektedir. Ev taşıma işi için özel dizayn edilen çelik kasa kamyonlar sayesinde ev eşyalarınız hasarsız olarak taşınmaktadır.

image
AMBALAJ HİZMETLERİ

Beylikdüzü Nakliyat firmamızda ev eşyalarınız düzenli bir şekilde sarılır ve hasar görmesi engellenir. Ambalajlanan eşyalar uzman personel nezaretinde dikkatle taşınmaktadır. Ambalajlı taşımacılık hizmetleri firmamıza iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

image
LOJİSTİK HİZMETLERİ

Evden eve nakliyat işinin yanı sıra, gıda taşımacılığı,askılı tekstil taşımacılığı,koli taşımacılığı yapan firmamız lojistik taşımacılığı konusunda da sizlere hizmet vermektedir. Hizmet ağı geniş olan şirketimiz taşıma ile ilgili her türlü konuda hizmet vermektedir.

HEMEN TEKLİF AL

image14256Lojistik hizmet sayısı
image17286Evden Eve Nakliyat Yaptık
image213,567Kilometre Yol Yaptık
image37600İnsan mutlu edildi

BEYLİKDÜZÜ NAKLİYE

evden eve nakliyat
Jan 01

ev eşyası nasıl taşınır

Daha Fazlası

BEYLİKDÜZÜ TAŞIMACILIK

 • image

  Beylikdüzü Nakliyat gümrükleme işlemlerinde uzman yöneticileriyle sizlere bu konuda hizmet vermektedir.

 • image

  Uluslararası taşımacılık işlerinizde taşeron firma kullanan Beylikdüzü Nakliyat sizlere bu konuda danışmanlık hizmeti vermektedir.

 • image

  Son model kapalı kasa kamyonlarla profesyonel taşımacılık hizmetleri veren firmamıza istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

 • image

  Şehir içi eşya taşıma işlerinizi ufak kamyonetlerle yaparak dar sokaklarda rahat hareket etme kabiliyetine sahibiz.

 • image

  Liftli kamyonlar sayesinde ağır tonajlı eşyalarınızı rahatlıkla taşıyor, taşıma işinizi en hızlı ve en pratik şekilde icra ediyoruz.

 • image

  Bizim için kilometreler farketmez. Türkiye'nin 81 il ve ilçesine profesyonel taşıma hizmetleri veren firmamıza dilediğiniz an ulaşabilirsiniz.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Kaliteli ve Hesaplı taşımacılık şirketini gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim. Beylikdüzü ilçesindeki taşınmamda gösterdiğiniz ilgi ve alakadan dolayı firma personeline çok teşekkür ederim.

evden eve nakliyat
Serkan Kırıntılı İşbank

Uzun yıllardır ev taşıyan birisi olarak taşıma ile ilgili tereddütlerim vardır. Çok şükür bu sefer kırılan dökülen olmadı. Bir daha ki taşınmamda ilk arayacağım firma gene siz olacaksınız. Saygılı ve nazik tutumunuz için teşekkür ederim.

evden eve nakliyat
Serdar Çakmak Turkcell Çalışanı

EVDEN EVE NAKLİYAT BİLGİ BANKASI

Beylikdüzü Nakliyat olarak sem içindeki taşımalarınız sebebiyle boşuna firma arama zahmetinde bulunmayın. Beylikdüzü Nakliyat olarak tüm nakliyat ihtiyaçlarınıza cevap verebiliriz. Google arama motoruna beylikdüzü nakliyat yazmanız yeterli olacaktır.
Beylikdüzü evden eve nakliyat şirketi olarak günün sabah saatlerinde taşıma işine başlar, günün akşam saatlerine kadar işimizi bitirmiş oluruz. Şehi riçi taşımalarda sabah 07:00, şehirler arası taşımalarda sabah saat 08:00 civarında iş başlangıcı yapılmaktadır.
Beylikdüzü Nakliye firmamıza ulaşmanız halinde evinize gelen firma personeli maliye konusunda bazı hesaplamalar yapar ve taşıma ücretini tarafınıza bildirir. Anlaşma halinde sözleşme imzalanır ve taşıma günü kararlaştırılıp taşıma programı yapılır.
beylikdüzü nakliyat
beylikdüzü nakliyat
beylikdüzü nakliyat
beylikdüzü nakliyat
beylikdüzü nakliyat
beylikdüzü nakliyat